Al het goud van J’adore in een puur en essentieel concentraat van bloemen. Voor zijn eerste creatie voor Dior accentueert Francis Kurkdjian, Parfumeur-Créateur van Dior, de schoonheid van de bloemen van J’adore door hun nuances te versterken en hun kleuren te accentueren. Wij mogen een flesje Dior J’adore l’Or weggeven. Deelnemen kan hieronder.
“Ik heb in zekere zin de contouren van de bloemen gedwongen om een nieuwe textuur te definiëren, als een vloeibaar en omhullend goud, een nieuwe sensualiteit.” Francis Kurkdjian, Parfumeur-Créateur van Dior.

Absolues van zonnige oranjebloesem, zachte Spaanse jasmijn en centifoliaroos versmelten tot een krachtige en stralende florale essentie. Pralend in al hun pracht, zijn deze bloemen het ware goud van J’adore. De iconische ketting die de hals van J’adore l’Or siert is vernieuwd, met rondingen en afgeronde lijnen. Zij weerspiegelt de warmte van de geur, getransformeerd in een vloeiend en organisch metaal dat het glas omhult.

